avayneshat.ir آوای‌ نشاط

پرواز مرگبار تایر اتومبیل در برزیل + فیلم
دوربین مدار بسته در یکی از خیابان‌های شهر گویانیا برزیل صحنه‌ای وحشتناک از یک حادثه را که مرد جوان را تا نزدیکی های مرگ برد ثبت کرد.
اتهام سواستفاده جنسی به کشیش فیلم «جن‌گیر»
اومالی که اکنون ۸۷ سال سن دارد بین سال های ۱۹۸۵ تا ۱۹۸۶ نیز به چندین مورد سواستفاده جنسی از کودکان متهم شده بود، نام اومالی همچنین در چندین شکایت دیگر نیز ذکر شده است.
رفتار یک حیوان آزار در اینستاگرام جنجالی شد / خوراندن قرص اکستازی به یک پرنده
رفتار یک حیوان آزار در اینستاگرام جنجالی شد / خوراندن قرص اکستازی به یک پرنده
حل معضل آلودگی هوا با درختان مصنوعی
قطع درختان و قاچاق چوب آنها به یک معضل جهانی تبدیل شده است اما اخیرا پژوهشگران راه حلی برای این موضوع پیدا کرده‌اند و آن توسعه درختان مصنوعی است.
بهترین سیستم‌های بازنشستگی جهان
هلند بهترین نظام بازنشستگی جهان تا پایان سال ۲۰۱۸ را داشته است.
حقوق مهندسان نرم افزار مایکروسافت چقدر است؟
بسیاری از افرادی که علاقه‌مند به کار کردن در شرکت‌های بزرگ دنیای تکنولوژی هستند، می‌خواهند بدانند مهندسان نرم‌افزار در شرکت مایکروسافت چقدر درآمد دارند. میزان حقوق پرداختی این شرکت اغلب روی شرکت‌های دیگر حوزه‌ی فناوری که با پیشرفته‌ترین متخصصان فناوری اطلاعات کار می‌کنند، تأثیر به‌سزایی دارد.
فیلم/سرقت از کیف نفر جلویی در کلیسا حین اعتراف!
تصاویر دوربین مدار بسته از سرقت یک فرد از کیف نفر جلویی در کلیسا حین اعتراف را می بینید.
ترامپ قصد دارد بزرگترین جزیره جهان را بخرد
روزنامه وال‌استریت ژورنال به نقل از منابعی در درون کاخ سفید گزارش کرده که رئیس جمهوری آمریکا قصد کرده که گرینلند را بخرد.
سرعت 5G در تایوان بیشتر از اروپاست
مدیرارشد اجرایی اریکسون در تایوان به تازگی خاطرنشان کرده است که سرعت شبکه نسل پنجم اینترنت ۵G در تایوان نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی بیشتر است.
عامل مختل کننده حافظه و یادگیری
بر اساس تحقیقات دانشگاه لستر انگلستان مشخص شد چه عاملی عملکردهای شناختی مانند حافظه و یادگیری را با افزایش سن دچار اختلال می‌کند.
فیس بوک شنود مکالمات صوتی کاربران را رسما تایید کرد/ صحبت های خصوصی شنیده و نوشته می شوند!
بلومبرگ:
فیس بوک که سابقه ای سیاه در نقض حریم خصوصی کاربران دارد، رسما تایید کرد که مکالمات صوتی کاربران را به صدها پیمانکار ارائه کرده است.
پیام دزد روی آینه خانه: مرسی که لایو گذاشتید!
یک زوج جوان که دائم در حال لایو گرفتن از خودشان بودند، بالاخره به خاطر این کارشان به دردسر بزرگی افتادند. چون دزدی که از قضا آنها را فالو کرده بود و از علاقه‌شان خبر داشت، در شبی که آنها خارج از شهر حضور داشتند و پشت سر هم لایو می‌گذاشتند، به خانه آنها می رود و کلی لوازم آن ها را به سرقت می برد.
خودروی
یکی از خودروهای شرکت "تسلا" شب گذشته و در یک بزرگراه، تصادف کرد و پس از تصادف منفجر شد.