avayneshat.ir آوای‌ نشاط

عکس/قطاری که 6 بار لوکس‌ ترین قطار جهان شده
تصاویری از یک قطار لوکس گردشگری که بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷ شش بار به صورت پیاپی لوکس‌ترین قطار جهان شناخته شد را مشاهده می‌کنید.
افزایش 41 درصدی نرخ ابتلا به دیابت در کودکان
براساس بررسی‌های صورت گرفته، شمار کودکان مبتلا به دیابت نوع 2 در انگیس طی سه سال 41 درصد افزایش داشته است.
عادل فردوسی‌پور و محمدرضا احمدی، خیابانی را چشم زدند!
مازیار ناظمی معتقد است که جواد خیابانی چشم خورده.
تاثیر مخرب دود سیگار الکترونیکی بر ریه
از آنجا که استفاده از "سیگار الکترونیکی"(e-cigarettes) میان افراد افزایش یافته است، بسیاری از پژوهشگران در حال تلاش برای درک پیامدهای درازمدت این سیگار بر سلامتی بدن انسان هستند.
چگونه جاسوس‌های موبایلمان را شناسایی کنیم؟
این که چگونه بفهمیم کامپیوتر ما تحت جاسوسی و کنترل است را می توان از طریق نشانه های ظاهری ( سخت افزاری ) و نرم افزاری تشخیص داد.
بدافزار جدید بلای جان گوشی‌های اندرویدی
محققان فعال در حوزه امنیت سایبری به تازگی دریافته و اعلام کرده‌اند که یک بدافزار خطرناک در بسیاری از نرم‌افزارهای پیش فرض نصب شده برروی گوشی‌های اندرویدی وجود دارد.
در خانه کودک باهوش تربیت کنید
برای داشتن کودکان باهوش لزوما نیازی نیست تا در کلاس های مختلف آنها را ثبت نام کنید. هر کودکی یک ظرفیت و توانایی در یادگیری دارد که متناسب با سن آنها نیز تغییر می کند. والدین برای آنکه فرزندان باهوشی تربیت کنند می توانند با انجام بازی ها در خانه، به بالا بردن ضریب هوشی کودک شان کمک کنند.
شهرهایی که مردن در آنها ممنوع است!+عکس
آدم گمانش این است که مردن چیزی نیست که دست خودش باشد، اما شهرهایی در دنیا هستند که مردن را ممنوع کرده‌اند و آن را به اختیار انسان گذاشته‌اند.
ضرر نور آبی رنگ موبایل روی چشم
در مضر بودن نور آبی‌رنگی که از تلفن همراه ساطع می‌شود، تردیدی نیست اما پژوهشگران آمریکایی در پژوهش جدید میزان اثرات مخرب این نور بر چشم را بررسی کردند.
نصف شدن سایز اپلیکیشن‌ها در گوگل پلی
فروشگاه گوگل تغییرات زیادی کرده است که یکی از آن‌ها نصف شدن سایز اپلیکیشن‌ها است که باعث می‌شود تا کاربران نصف حجم قبلی را برای نصب نیاز داشته باشند و درنتیجه فضای بیشتری روی موبایل‌شان آزادی می‌شود.
عکس/ آپارتمانی به سبک اهرام مصر!
این آپارتمان که در چین ساخته شده، از دید همسایگان یک آپارتمان معمولی به نظر میرسد ولی از نگاه دور یا از داخل ساختمان گویی در یکی از اهرام مصر قرار گرفتید.
تاثیر غذا بر روی حالات روانی ما
علم روانپزشکی می‌گوید تغذیه روی سلامت روان ما تاثیرگذار است.
جایی که مردم از آدم های خوب متنفرند
طبق مطالعه‌ای جدید در دانشگاه گلف، گاهی اوقات، خوب بودن لزوما پدیده‌ی ارزشمندی تلقی نمی‌شود.
ساخت غضروف مصنوعی از شلوار جین!
دانشمندان "دانشگاه دیکن" استرالیا به منظور استفاده مفید از برخی زباله‌های عظیم تولیدشده توسط صنعت مد روش جدیدی را توسعه داده‌اند.
عکس/ بی‌فرهنگی به سبک بچه پولدارهای قطری!
بستن خیابانهای شهر دوحه به سبک بچه پولدارهای قطری...