avayneshat.ir آوای‌ نشاط

قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی برای شکوری مقدم
علت بازداشت مدیر آپارات مشخص شد؛
چندی پیش یک کلیپ در سایت آپارات منتشر شد که یک مجری زن در خیابان و پارک ها به سراغ کودکان و نوجوانان می رفت و از آن ها در مورد مسائل نامربوطی با سن این افراد، مانند مسائل زناشویی و نحوه به نیا آمدن و شکل گرفتن نوزاد سوال می پرسید که می دیدیم این بچه های معصوم چگونه از این سوال های مجری خجالت زده می شده و با اکراه با او حرف می زنند.
واکنش علیخانی به دستمزد بالای عصرجدیدی‌ها
گاها برخی از شرکت کنندگان برنامه عصرجدید که به شهرتی نسبی رسیدند در برنامه های مختلف تلویزیونی دعوت می شوند اما نکته جالب توجه اینجا است که این افراد تقاضای دستمزهای میلیونی از تهیه کننده برنامه ها دارند تا جلوی دوربین بروند، این مساله باعث شد که در فضای مجازی انتقاداتی به این موضوع وارد شود.
«دوتار ایرانی» جهانی شد
معاون میراث فرهنگی وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد: با تایید کمیته میراث بشری ناملموس، پرونده «مهارت ساختن و نواختن دوتار ایرانی» در فهرست میراث ناملموس یونسکو به ثبت جهانی رسید.
قسمت جدید «تنها در خانه» ساخته می‌شود
کمپانی دیزنی از انتخاب بازیگران و کارگردان قسمت سوم فیلم موفق و پرفروش «تنها در خانه» خبر داد.
تسلیت رهبر انقلاب درپی درگذشت استاد موسوی قهار
معاون ارتباطات مردمی دفتر رهبر معظم انقلاب از تسلیت ایشان درپی درگذشت استاد موسوی قهار خبر داد و گفت: خدمت حضرت مقام معظم رهبری رسیدم و این خبر را به ایشان دادم، متأثر شدند و برای مرحوم موسوی دعا کردند و فرمودند: از طرف من به خانواده ایشان تسلیت بگویید.
پس از خبرهای ضد و نقیض فراوان از بازگشت دوباره دورهمی و مهران مدیری به تلویزیون، مصطفی احمدی تهیه کننده این برنامه از پخش آن در شب یلدا خبر داد.
پیشنهاد آموزش «زبان چینی» در مدارس و حمایت وزیر از آن
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس ستاد بزرگداشت هفته پژوهش در وزارت آموزش و پرورش گفت که پیشنهاد داده‌ایم که زبان چینی و زبان عربی در کنار زبان‌های دیگر نه به شکلی که هم اکنون در مدارس آموزش داده می‌شود، به فهرست آموزش‌های ما افزوده شود.
تفاهم‌نامه حج تمتع ۹۹ امضا شد/ بررسی پرونده شهدای منا ادامه دارد
تفاهمنامه حج تمتع سال ۱۳۹۹ بین رئیس سازمان حج و زیارت و وزیر حج و عمره عربستان به امضا رسید.
رشد ۹ درصدی بودجه سازمان حج و زیارت در سال ۹۹/ عمره و سوریه بودجه ندارند
در لایحه بودجه سال ۹۹، بودجه پیشنهادی دولت برای سازمان حج و زیارت نسبت به سال جاری ۹ درصد افزایش یافته است، به طوری که بودجه‌ای معادل با ۶۸ هزار میلیون ریال برای سال آینده این سازمان پیش‌بینی شده است.
بودجه قرآنی سال ۱۳۹۹ کشور ۸۰ درصد کاهش یافت
لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور درحالی امروز تقدیم مجلس شد که در این لایحه، بودجه فعالیت‌های قرآنی کشور با عنوان بودجه «صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی» با کاهش ۸۰ درصدی به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان ارائه شده است.
«فوق لیسانسه‌ها» به ایستگاه پایانی رسید
پخش «فوق لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت امشب به پایان می‌رسد.
بازیگر سریال مشهور فرندز درگذشت
راب لیبمن بازیگر کهنه‌کار آمریکایی که شش دهه در تئاتر، سینما و تلویزیون نقش‌آفرینی کرده بود در سن ۸۲سالگی از دنیا رفت.
بازیگر «نون.خ» از حذفش از این سریال گفت
بازیگر سریال «دردسرهای عظیم» گفت: «نه از سوی کارگردان و نه سایر عوامل فصل دوم سریال «نون.خ» تماسی با من گرفته نشده است، احتمال می‌دهم که نقش من در فصل دوم حذف شده باشد.»
طرح جدید بانکداری به ربا رسمیت می‌بخشد
آیت‌الله نوری همدانی:
یک مرجع تقلید با انتقاد از طرح جدید مجلس در زمینه بانکداری، حوزه را مخالف این طرح دانست و تأکید کرد: این طرح به رباخواری بانک‌ها رسمیت می‌بخشد.
امین زندگانی: قانون بازیچه‌ای برای گرفتن رای شده است/ وزیر از روی فالوور سلبریتی‌ها افطاری دعوت کرد
امین زندگانی گفت: قانونی که برای هنرمندان در همین مملکت تصویب شده، هر بار بازیچه‌ای برای گرفتن رای می‌شود، بهتر است که اصلا نباشد و کسی هم به کسی بدهی ندارد.