کد خبر: ۵۹۳۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸
فرمانده انتظامی شهرستان خاش از دستگیری شرور 52 ساله که با تیراندازی به سمت شهروند خاشی موجب رعب و وحشت عموم شده بودند در اقدام ضربتی ماموران انتظامی این شهرستان خبرداد.

آوای نشاط: سرهنگ حبیب رازدار، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام یک مورد تیر اندازی به طرف شهروندی در یکی از محلات شهر اسماعیل آباد خاش موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: با حضور به موقع ماموران پلیس در صحنه مشخص شد یک دستگاه خودرو پژو 405 با اسلحه کلت به سمت شهروندی تیراندازی و از صحنه متواری شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش تصریح کرد: در این راستا با کار شبانه روزی و اقدامات فنی صورت گرفته توسط ماموران پلیس در نهایت، عامل 52 ساله این تیراندازی شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی در یکی از محلات شهرستان دستگیر شد و از وی 2 قبضه سلاح کلت ، 3 تیغه خشاب و 9 عدد فشنگ جنگی کشف گردید.

سرهنگ حبیب رازدار با بیان اینکه علت و انگیزه این تیراندازی را اختلاف قبلی عنوان نمود خاطر نشان کرد؛ متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش در خاتمه افزود: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت، ارتقاء احساس امنیت شهروندان با هر نوع بی نظمی و سلب آسایش عمومی برابر قانون با مجرمان و اراذل و اوباش مقابله می کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: