کد خبر: ۵۵۱۲۹
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸
دادکان:
رئیس سابق فدراسیون گفت: یک نفر نیست از این آقایی که می‌خواهد به فوتبال برگردد، بپرسد آن پول‌هایی که گفته بودند برداشته‌ای کجا رفته؟

به گزارش آوای نشاط، محمد دادکان در واکنش به برخی تحرکات در فدراسیون فوتبال اظهار داشت: بنده هم معتقدم که کار فوتبال ایران به جایی رسیده که برای مبارزه با آن می‌بایست قوه قضایه ورود کند. به قول معروف «تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.» افرادی که خودشان در این فساد نقش نداشته و آلوده نشده‌اند، از این موضوع استقبال می‌کنند. البته فساد فقط در ورزش نیست اما اگر همین ورزش را درست کنند و با مفسدان برخورد جدی صورت بگیرد، خیلی جاهای دیگر هم درست می شود.

وی افزود: مبارزه با فساد را باید از یک جایی آغاز کرد و چه جایی بهتر از ورزش که کل جامعه اتفاقات آن را دنبال می‌کنند؟ می‌روید با یک سرمربی برای تیم ملی قرارداد می‌بندید و از ابتدا مخفی کاری می‌کنید و مردم را محرم نمی‌دانید و آخر سر هم این فضاحت به بار می‌آید. چرا نباید قرارداد این مربیان شفاف باشد؟ مگر قرار نیست این پول ها از جیب مردم پرداخت شود؟ پس چرا همه چیز را پنهان می‌کنید؟ اگر برای مبارزه با فساد اراده‌ای قوی دیده شود، خیلی‌ها جلو می‌آیند و همسو با نهادهای نظارتی و قضایی، اطلاعات خود را ارائه می‌کنند.

دادکان عنوان کرد: این روزها می‌گویند یک مدیر که به دلیل تخلف محروم شده بود می‌خواهد به فوتبال برگردد. همان مدیری که برای شوخی و خنده به فوتبال آمده بود. یک نفر نیست از ایشان بپرسد حالا که می خواهی برگردی به فوتبال، بگو آن پول‌هایی که گفته بودند برداشته‌ای کجا رفته؟ آن پول‌ها را برگردان و بعد به فوتبال برگرد. ورزش تحول می‌خواهد و اگر اینجا درست شود و دوباره راستی و صداقت را شاهد باشیم، الگوی دیگر بخش‌های جامعه می‌شود.

انتهای پیام/

 

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: