کد خبر: ۴۷۸۹۷
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵
وزیر اسبق ورزش و تعاون ضمن اعلام انصراف از حضور در انتخابات مجلس، مردم ایران را برای حضوری پرشور در انتخابات دعوت کرد.

به گزارش آوای نشاط، محمد عباسی وزیر اسبق ورزش و تعاون با صدور اطلاعیه‌ای ضمن اعلام انصراف از حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، مردم ایران را برای حضوری پرشور در انتخابات دعوت کرد. 

متن اطلاعیه وی به شرح ذیل است: 

بسمه تعالی

خدا را سپاسگزاریم که ما را در زمان امام و شهیدان و به انتظار آقای مان حضرت ولی عصر (عج)، معتقد جریان ولایتمدارانه نظام اسلامی قرار داده تا به وجود با برکت رهبری امام خامنه ای عزیز افتخار نمائیم.

در این برهه حساس که جلوه عنصر مردم سالاری دینی، فرازی از حضور ملت را در انتخابات مجلس شورای اسلامی نشان می دهد، نعمت بزرگ آزادگی و امنیت را قدر دانسته، با بصیرت و آگاهی در این حضور گسترده ملت مشارکت فعال خواهیم داشت. 

چون حقیر هم از بستر این نظام الهی اندوخته های علمی، اجرایی، تقنینی و مردمی اندوخته ام که "هذا من فضل ربی"؛ بنا به توصیه گروه کثیری از همکاران دانشگاهی ام، عناصر دلسوز نظام و آحاد مردم شریف تهران به ویژه جوانان، ورزشکاران، قهرمانان و گروه های مردمی تعاونی در دوره یازدهم انتخابات مجلس ثبت نام نموده و در حوزه ولایی اصولگرایان حقیقی عرضه و همگان را برای تشکیل مجموعه ای متدین انقلابی، کارآمد و مجرب برای معرفی به مردم توصیه و خود به آن ملتزم هستم.

گرچه دوستان سازکار کننده این امر مهم در جبهه اصولگرایان بدلایلی که در جای خود باید نقد و ارزیابی شود، نتوانستند معیارهای لازم وحدت آفرین و کارآمدی را برای ارائه یک لیست واحد باز ماندند، متاسفانه  این لیست های متفرق دوستان متدین و علاقمند جبهه انقلابی و ولایت مدار را در آستانه انتخابات نگران و عناصر رقیب را برای حضور پرشور منسجم، تا اشتعال دنیا خواهی و فرصت جویی اکناف مدعی  اصولگرایی را ناظر باشند. یعنی همان نتیجه ای را که در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ اتفاق افتاد.

با این وجود، اینجانب که همواره خود را مدیون بزرگواری مردم و ملتزم به ایجاد زمینه اجرای تاکیدات و رهنمودهای رهبری عزیز می دانم؛ همانطور که در دور قبلی ریاست جمهوری به عنوان یکی از کاندیداها، پیش از سایرین برای شکل گیری جبهه وحدت آفرین ولایی، کنارگیری ام را به نفع کاندیدای اصلح معرفی شده(آیت الله رئیسی) اعلام داشتم و همگان را به این همگرایی دعوت نمودم؛ در این شرایط پیش آمده حضورم را در ادامه این رقابت ها صحیح نمی دانم.

لذا ضمن تشکر فراوان از بزرگواری افرادی که در این فاصله با تشکیل جلسات، آمادگی و مشورت های انتخاباتی بخش زیادی از علاقمندان را تجمیع نموده اند؛ مخصوصا جوانان و دانشجویان متدین انقلابی، فرهنگیان، اتحادیه ها و‌گروه های مردمی تعاونی، قهرمانان و‌ پهلوانان جهانی و المپیکی کشور که طی نامه ها و دعوت های دلگرم کننده این برادرشان را ترغیب به حضور نمودند؛ تشکر ویژه داشته و آنان را به حضور گسترده در انتخابات این دوره و حفظ انسجام و همراهی با جبهه ولایی کشور دعوت می نمایم.

بدیهی است که حسب رهنمودهای بزرگان ناصح، شناسایی افراد مجرب و متدین که دانش، تجربه و بصیرت شان لایق تشکیل یک مجلس قوی و کارامد است، وظیفه همگان‌ بوده و باید تلاش نمود تا فارغ از لیست بندی های متکثر، افراد شایسته را انتخاب و با حضور گسترده ملت شاهد مجلسی قوی، ‌ولایت مدار، انقلابی و کارامد باشیم. ان شاالله 

 
فرزند کوچک‌ رهبری و ملت عزیز
 محمد عباسی
بهمن ۹۸

انتهای پیام/ 

 

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار