کد خبر: ۳۴۷۸۰
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۳
با وجود جدایی برانکو از پرسپولیس اما طلبی که او از یکی از کارمندان باشگاه بابت پول سوئیت کرواسی دارد پرداخت نشده است.

به گزارش آوای نشاط، برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس جدا شد و به الاهلی عربستان پیوست که این اتفاق با واکنش تند هواداران پرسپولیس همراه بود. در این بین برخی‌ها مشکلات مالی و عدم اجرای تعهدات به برانکو را دلیل جدایی او از پرسپولیس می‌دانند اما کیست که نداد برخی اتفاقات حاشیه‌ای و تحرکات مسمومی که در پرسپولیس وجود د اشت باعث شد تا برانکو دلسردتر از همیشه در پرسپولیس کار کرده و درنهایت کشورمان را به مقصد عربستان ترک کند. سرمربی کروات و سابق پرسپولیس همواره حاشیه‌های درون باشگاه را پیش خود نگه می‌داشت و آنها را رسانه‌ای نمی‌کرد  اما با رفتن او از این تیم برخی از اتفاقات کم‌کم خود را نشان می‌دهد و به نظر می‌رسد روشنگری درخصوص این مسائل و اتفاقاتی از این دست کماکان در روزهای آینده هم ادامه داشته باشد. 

یکی از این اتفاقات به برگزاری اردوی پرسپولیس در تیر ماه سال گذشته در کشور کرواسی برمی‌گردد. کاروان پرسپولیس با هماهنگی برانکو به کشور کرواسی رفت و یک گروه از تلویزیون اینترنتی پرسپولیس هم در این سفر با سرخ‌پوشان راهی این کشور شدند. آنها پس از رسیدن به کرواسی یک سوئیت اجاره کردند اما زمانی که قصد بازگشت به ایران را داشتند به بهانه اینکه از طرف اسپانسر باشگاه پولی به آنها داده نشده اعلام کردند که قادر به پرداخت پول این سوئیت نیستند. این در حالی است که همان زمان ۸۰۰ یورو از سوی اسپانسر در اختیار این گروه قرار گرفته بود اما مسئول گروه از پرداخت آن خودداری کرد. از طرف دیگر هزینه این سوئیت در حدود ۱۲۰۰ یورو بود و به دلیل این مساله برانکو ایوانکوویچ مجبور شد از جیب خود هزینه را بپردازد به شرط اینکه این پول از سوی این گروه سازنده به او عودت داده شود. پرسپولیس به تهران برگشت اما مسئول این گروه تلویزیونی نه تنها پول برانکو را نداد بلکه ۴۰۰ یوروی دیگر از مجری اسپانسر دریافت کرد و به بهانه پرداخت این پول به برانکو باز هم از دادن آن به سرمربی سابق پرسپولیس امتناع نمود. این موضوع باعث شد تا بارها به گوش «و_ر» رسانده شود که برانکو این پول را طلب کرده و او باید این پول را بدهد. سرمربی سابق پرسپولیس حتی در نامه‌ای اعلام کرد که هیچ پولی بابت پرداخت پول سوئیت در کرواسی به او داده نشده است اما هر بار این فرد از دادن این پول طفره رفت. این موضوع آن قدر ادامه داشت که درنهایت برانکو ایران را به مقصد عربستان ترک کرد و راهی الاهلی عربستان شد. 

برانکو که از باشگاه پرسپولیس بابت قراردادش طلب دارد از این فرد هم طلبکار است و مشخص نیست که او چه زمانی تصمیم به پرداخت این پول به مربی کروات می‌کند. درباره عملکرد این فرد و دوستانش در این باشگاه ابهامات و تحرکات مشکوکی به جا مانده که قطعا به مرور زمان می‌توان با جزئیات به تک‌تک این موارد اشاره کرد. 

با توجه به تخلف صورت گرفته و اسناد موجود انتظار می رود که کمیته اخلاق برای شفاف سازی و برخورد با متخلفان به این پرونده ورود مستقیم داشته باشد.

 

منبع: فارس
برچسب ها: برانکو ، پرسپولیس ، نشاط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار