کد خبر: ۳۴۵۸۱
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳
به گفته مسوولان ارشد استان ایلام، بنا بود رئیس جمهور خردادماه امسال مهمان مردم استان باشد اما این سفر با وجود رایزنی‌ها و وعده مسوولان ارشد استان محقق نشد.

به گزارش آوای نشاط، به گفته مسوولان ارشد استان ایلام، بنا بود رئیس جمهور خردادماه امسال مهمان مردم استان باشد اما این سفر با وجود رایزنی‌ها و وعده مسوولان ارشد استان محقق نشد.

انتشار خبر سفر ریاست جمهوری در حالی بود که استاندار ایلام در ماه‌های اخبر در جلسات و سخنرانی‌های خود به صورت مسمتر به این سفر اشاره کرد و در برخی جلسات به بررسی مقدمات حضور ریاست جمهور در استان پرداخت‌.

اما خرداد ماه به پایان رسید، رئیس جمهور به این استان سفر نکرد و پروژه‌هایی که بنا بود با حضور ریاست جمهور به بهره‌برداری برسند بلاتکلیف باقی مانده است، پروژه‌هایی که به گفته استاندار ۴ هزار میلیارد تومان برای آنها هزینه شده است!

البته گفته می‌شود یکی از لغو سفر رئیس جمهور گرمای هوای منطقه است!

سفری بهاری که یک روزه تمام شد!

البته مردم استان ایلام در گذشته هم با سفری یک روزه و فشرده در اردیبهشت ۹۳ مورد بی‌مهری  قرار گرفته‌اند، سفری که مشخص نشد در چند ساعت مسوولان چگونه توانستند مشکلات بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی، ورزش، اشتغال، صنعت و... را بیان و با حضور رئیس جمهور و هیئت دولت برای رفع مشکلات برنامه‌ریزی کنند یا بهتر بگوییم آیا اساسا در این سفر برنامه ریزی برای رفع مشکلات استان در حوزه‌های مختلف صورت گرفت؟

بازدید چند دقیقه‌ای رئیس جمهور از منطقه ماژین

سفر اردیبهشت ماه امسال و بازدید ریاست جمهور از مناطق سیل زده در حالی انجام شد که وی در جلسه شورای اداری استان حضور نیافت و این امر اعتراض برخی از نمایندگان استان را به همراه داشت و دلیل این برخورد از سوی ریاست جمهور و حضور چند دقیقه‌ای در منطقه ماژین بدون بازدید از سایر مناطق سیل زده از سوی سلام امینی نماینده مردم ایلام، ضعف شدید برنامه‌ریزی مسوولان در استان عنوان شد که عدم تحقق وعده سفر ریاست جمهور در خرداد ماه بر این گفته صحه گذاشت.

تاخیر دوباره در سفر رئیس جمهور/ ضرورت برنامه‌ریزی دقیق

آیت قیصربیگی مدیر روابط عمومی استانداری ایلام گفت: سفر رئیس جمهور به استان لغو نشده بلکه با تاخیر انجام می‌شود.

وی افزود: این سفر به دلیل برنامه‌های پیش آمده برای رئیس جمهور به تاخیر افتاده و پس از این برنامه‌ها سفر ریاست جمهور به استان ایلام انجام می‌شود.

انتظار مردم استان از مسوولان ارشد این است که برنامه ریزی‌های لازم برای حضور هدفمند رئیس جمهور به استان انجام شود، تا مانند گذشته شاهد حضور چند دقیقه‌ای و یک روزه وی در استان نباشیم زیرا انتظار به‌ حق مردم استان از ریاست جمهوری، سفری هدفمند مانند دیگر استان‌ها در قالب یک برنامه دو سه روزه جهت رسیدگی به مشکلات استان است.

منبع: فارس
برچسب ها: روحانی ، ایلام ، نشاط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار