کد خبر: ۳۳۱۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
گفته می‌شود محتمل‌ترین گزینه به نیمکت تراکتورسازی تبریز علی دایی است.

به گزارش آوای نشاط، تماشاگران تیم تراکتورسازی در بازی با پارس جنوبی علیه لیکنز و شاگردانش شعار دادند. شعارهایی که البته خودجوش بود و به طور پراکنده در بخش‌های مختلف استادیوم سر داده شد. تساوی برابر پارس جنوبی بهترین بهانه بود برای طرفداران تراکتورسازی تا ناراحتی‌های خود ناشی از عدم قهرمانی تیم در این فصل از بازی‌ها را بروز دهند.

در فصلی که تراکتورسازی بیشترین هزینه را متحمل شد و ستاره‌ها را به خدمت گرفته بود تیم در حال دستیابی به عنوان پنجمی است و با توجه به نارضایتی مردم تبریز از لیکنز بعید است مربی بلژیکی فرصتی برای ادامه حضور در تراکتورسازی پیدا کند و اگر بخواهد بماند جو علیه او خواهد بود. به نظر می‌رسد باشگاه از هم‌اکنون به دنبال ارائه یک راهکار به لیکنس برای فسخ قراردادش است. همان‌طور که پیش از لیکنز، جان توشاک هم با پیشنهاد باشگاه تراکتورسازی قرارداد خود را فسخ کرد و از تبریز رفت.

گفته می‌شود محتمل‌ترین گزینه به نیمکت تراکتورسازی علی دایی است. مربی‌ای که می‌گویند به خاطر فعالیت‌های تجاری‌ای که دارد علاقه‌مند است در تهران مربیگری کند و تاکنون برای مربیگری به تیم‌های شهرستانی نرفته است. تراکتورسازی و تماشاگران بی‌شماری که دارد این‌قدر برای علی دایی وسوسه‌برانگیز است که برای یک فصل هم که شده در شهرستان مربیگری کند. آن هم در شهرستانی که برای علی دایی غریبه نخواهد بود. تبریزی‌ها همزبان علی دایی هستند و حتماً از او حمایت جانانه‌ای خواهند داشت.

علی دایی با اخراج از تیم سایپا حالا مشکلی برای عقد قرارداد با تیم تراکتورسازی ندارد و با پایان بازی‌های لیگ مذاکرات رسمی خواهد شد. با روزهایی که علی دایی به عنوان سرمربی تیم تراکتورسازی معرفی شود فاصله زیادی نداریم و این‌ها نشان می‌دهد بحث حضور امیر قلعه‌نویی در تبریز یک گمانه رسانه‌ای است و بعید است با حضور علی دایی، امیر قلعه‌نویی شانسی برای حضور در تبریز داشته باشد. علی دایی با یک قهرمانی در لیگ برتر و سه قهرمانی در جام‌حذفی به همراه تیم‌های سایپا، پرسپولیس و نفت تهران در تراکتورسازی شروع تازه‌ای خواهد داشت. حضور علی دایی در تراکتورسازی می‌تواند یکی از مهم‌ترین خبرهای نقل و انتقالات باشد.

منبع: روزنامه خبر ورزشی
 
انتهای پیام/
 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها