کد خبر: ۳۲۸۴۳
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
محمود اسلامیان عضو هیأت‌رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: با دو مربی به توافق رسیدیم که اروپایی هستند. این دو نتایج خوبی گرفته‌اند. برایمان به هر حال روزمه مربیان مهم بود. آنها فعلاً جایی مشغول نیستند و انشاالله یکی از این مربیان به زودی با ما همکاری خواهد کرد.

به گزارش آوای نشاط، «فدراسیون فوتبال با دو گزینه خارجی به توافق رسیده است و یکی از آنها سرمربی ایران می‌شود. محمود اسلامیان در این باره می‌گوید: «با دو مربی به توافق رسیدیم که اروپایی هستند. این دو نتایج خوبی گرفته‌اند. برایمان به هر حال روزمه مربیان مهم بود. آنها فعلاً جایی مشغول نیستند و انشاالله یکی از این مربیان به زودی با ما همکاری خواهد کرد.»

او درباره زمان سفر مربیان به ایران گفت: «تا آخر اردیبهشت ماه.» خبرهای رسیده از فدراسیون حکایت از آن دارد این دو مربی قرار است برای بازدید از پک و امکانات کمپ به ایران سفر کنند. اسلامیان همچنین حضور مربی ایرانی در تیم ملی را تکذیب می‌کند: «تا این لحظه که با شما حرف می‌زنم سرمربی تیم ملی خارجی است.»

او همچنین در پاسخ به این سوال که طبق گفته مازیار ناظمی این مربیان احتمالاً مورینیو و کلینزمن هستند، لبخند زد و گفت: «آقای ناظمی ژورنالیست هست و برادر عزیز ماست. این دو گزینه اصلاً مطرح نبودند.»

اسلامیان همچنین حضور برانکو در تیم ملی را تکذیب کرد: «برانکو سرمربی پرسپولیس است. نمی‌خواهیم یک جا را درست کنیم و یک جا را خراب. انشاءالله موفقیت‌های او با پرسپولیس ادامه پیدا کند.»

انتهای پیام/

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار