کد خبر: ۲۸۵۱۷
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
دردسر ثبت قرارداد استقلال با پاتوسی در سازمان لیگ باعث شده تا معاون این باشگاه برای حل مشکل راهی آفریقای جنوبی شود.

به گزارش آوای نشاط، با گذشت یک هفته از حضور پاتوسی در ایران و صدور کارت بازیکنانی نظیر ایسما، نورافکن و منشا هنوز کارت بازی پاتوسی از سوی امور بین الملل فدراسیون فوتبال صادر نشده و ظاهرا مطالب رسانه ها بابت این بازیکن کامل بوده است.

بازیکنی که تست های پزشکی را نیمه کاره رها کرده و طبق قوانین سازمان لیگ نمی‌تواند در ایران بازی کند حالا در تمرینات این تیم حضوری فعال دارد اما مشخص نیست ایا می‌تواند پیراهن آبی را بپوشد یا خیر؟ از طرفی مسئولان استقلال سخت در تلاش هستند که مشکل را حل کنند اما از آنجا که تمامی مدارک و مستندات نشان می‌دهد پاتوسی طی 2 سال اخیر نتوانسته 10 بازی ملی انجام دهد شنیده می شود علی  خطیر معاون باشگاه استقلال راهی کشور آفریقای جنوبی شده است.

این در حالی است که طی استعلام های فدراسیون فوتبال ایران از فدراسیون آفریقا این بازیکن در 2 سال اخیر بازی ملی نداشته است و حالا مشخص نیست معاون باشگاه استقلال برای چه موضوعی راهی آفریقای جنوبی شده است؟

باید دید آیا فشار مسئولان استقلال به فدراسیون فوتبال برای حل شدن این مشکل که البته قانونی نیست در نهایت منجر به صدور کارت این بازیکن می‌شود یا خیر؟

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها