کد خبر: ۲۷۰۴۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
سخنگوی ارتش:
امیر تقی‌خانی گفت: افراد جان باخته در سانحه هواپیمای بوئینگ 707 قطعا شهدای راه خدمت به مردم هستند و ان شاءالله بزودی مراسم باشکوهی برای تشییع این عزیزان برپا خواهد شد.

به گزارش آوای نشاط، امیر شاهین تقی خانی سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران، درخصوص سانحه رخ داده برای هواپیمای بوئینگ 707 نهاجا، با بیان اینکه این هواپیما در جریان انجام ماموریت مردمیاری دچار این سانحه شده است، اظهار داشت: این برای اولین بار نبوده که چنین ماموریتی انجام می‌شد و بارها ما شاهد انجام ماموریت های از این دست چه در داخل کشور و چه در خارج برای کمک به دیگر مسلمانان بوده ایم.

تقی‌خانی با بیان اینکه همزمان با انجام این ماموریت، کار آموزش نیروها نیز انجام می شده است، موضوع در اجاره بودن هواپیمای فوق را رد کرد و گفت که این هواپیما در ماموریت سازمانی به سر می برده است.

وی تصریح کرد: افراد جان باخته در این حادثه قطعا شهدای راه خدمت به مردم بودند و ان شاءالله بزودی مراسم باشکوهی برای تشییع این عزیزان برپا خواهد شد.

سخنگوی ارتش همچنین از همه رسانه ها خواست برای جلوگیری از ایجاد شبهه و شایعه، از نشر هرگونه اظهار نظر غیرکارشناسی و گمانه زنی خودداری کنند.

تقی خانی با بیان اینکه گاها اعلام دقیق علل حوادث این چنینی ممکن است تا یکی دو سال هم طول بکشد، گفت: تیم های تخصصی از ارتش جمهوری اسلامی ایران در حال بررسی این موضوع هستند و قطعا نتایج دقیق نهایی را به اطلاع مردم عزیز خواهند رساند.

انتهای پیام/

 

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها