کد خبر: ۲۷۰۱۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
طبق مصوبه کمیسیون تلفیق
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 از مصوبه کمیسیون متبوعش درباره خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر داد.

به گزارش آوای نشاط، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 کل کشور،‌ در تشریح یکی از مصوبات نشست امروز کمیسیون متبوعش درباره خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: در ارتباط با موضوع دو تیم استقلال و پرسپولیس با توجه به درآمدهایی که دو تیم می‌توانند داشته باشند به دلیل وابستگی به دولتی که داشتند ونتوانستتند آن تجربه‌ای که در دنیا داشته باشند ولی نداشتند بنابراین در این خصوص در کمیسیون تلفیق درباره خصوصی‌سازی این دو تیم بحث شد.

وی گفت: همچنین درباره اینکه این دو تیم توسط بخش خصوصی اداره شود در لایحه بود جه 98 این موضوع مطرح شد که ما بتوانیم این دو تیم را  به بخش خصوصی واگذار کنیم.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 گفت: در این واگذاری درآمد حاصله را در ارتباط با توسعه بخش‌های مختلفی که در کشور وجود دارد و سایر امور بتوانیم بکارگیر کنیم.

وی بیان کرد:‌ این اقدام در راستای همان اصل 44 قانون اساسی است که درباره خصوصی‌سازی تاکید کرده است که متاسفانه موانع متعددی در راستای این واگذاری‌ها که می‌تواند منبع درآمد خوبی برای کشور باشد وجود داشته که تلاش ما این است که با الزام قانونی این موانع را برطرف کنیم.

انتهای پیام/

 
منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها