کد خبر: ۲۴۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
یکی از دختران خیابانی که در جریان آشوب‌های سال گذشته در خیابان‌های تهران کشف حجاب کرده و سپس از کشور متواری شده بود طی یک کنفرانس خبری در پارلمان کانادا به نام حقوق بشر خواستار اعمال تحریم علیه ایران شد!

به گزارش آوای نشاط روزنامه کیهان نوشت: یکی از دختران خیابانی که در جریان آشوب‌های سال گذشته در خیابان‌های تهران کشف حجاب کرده و سپس از کشور متواری شده بود طی یک کنفرانس خبری در پارلمان کانادا به نام حقوق بشر خواستار اعمال تحریم علیه ایران شد!

زمانی که این دختر خیابانی برای زیر پا گذاشتن ارزش‌های اسلامی و ملی مردم ایران اقدام به کشف حجاب کرده بود رسانه‌های خارجی و برخی پادوهای داخلی آنان برای وی و برخی افراد نظیر این فرد هتاک به ارزش‌های دینی دست به تبلیغات زده و مظلوم‌نمایی کردند!

رسانه‌های خارجی مدعی شده بودند که دختر خیابانی کشف حجاب کرده به 2 سال زندان و 18 سال حبس تعلیقی محکوم شده است، برخی رسانه‌های دیگر نیز از اعتصاب غذای وی خبر دادند!

با گذشت زمان مشخص شد که او نه به 18 سال زندان تعلیقی و دو سال حبس قطعی محکوم شده و نه اعتصاب غذایی در میان بوده است، صدای این فرد امروز از کانادا به گوش می‌رسد که خواستار تحریم ملت ایران شده است.

این اقدام دختر خیابانی نشان داد افرادی که به مقدسات و ارزش‌های ملی مردم ایران هتاکی می‌کنند یک قصد بیشتر ندارند و آن اینکه این هتاکی‌ها را فاکتور کرده و پیش اربابان خود برده و ضمن دریافت پناهندگی علیه ملت رشید ایران قلم‌فرسایی و تبلیغات منفی کنند.

 

انتهای پیام/

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: