کد خبر: ۱۵۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
روزنامه جوان در یادداشتی به شدت از مواضع اخیر پروانه سلحشوری، نماینده مردم تهران در مجلس انتقاد کرد.

به گزارش آوای نشاط روزنامه جوان نوشت:پروانه سلحشوری، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، که پیش از این نیز نطق‌های عجیب و غریبی را در مجلس ایراد(بخوانید تکرار) کرده بود، در کانال تلگرامی خود درباره تصویب CFT نوشته است: «متاسفانه تاکنون شاهد ترور و حذف فیزیکی چهره‌های مختلف علمی، مذهبی و نظامی بوده‌ایم...متاسفانه بعضاً عوامل مزدور ایرانی حامی ترور با پشتیبانی مالی دشمنان خارجی، این حوادث وحشتناک را طراحی و اجرا کرده‌اند...امیدوارم با اجرای لایحه CFT، دولت و نهادهای امنیتی بتوانند با مشارکت و همراهی دیگر کشورهای دنیا، منابع و منشا پشتیبانی مالی تروریست‌ها را پیگیری کنند...»

این نوشته را چندین و چند بار خواندم تا بلکه برایم اثبات شود خانم نماینده منظور دیگری ‌داشته‌اند، اما گویا خیلی خوش خیالم! ایشان به طرز شگرفی و همسو با آمریکا و اسرائیل و آل سعود معتقدند به «حامیان ایرانی ترور»! وگرنه این واژه آن هم در کنار نام بردن از وقایعی چون حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی یا ترور دانشمندان هسته‌ای!

وگرنه برای همگان روشن است که ترور دانشمندان هسته‌ای با مداخله مستقیم اسرائیل در ایران بود و هیچ ربطی به CFT و FATF ندارد، و یا ترور شخصیت‌هایی همچون شهید مطهری و شهید صیاد شیرازی به دست منافقین بود که باز آن هم هیچ ارتباطی با CFT و FATF ندارد! مگر بانک‌ها و دولت ایران بوده‌اند که به اسرائیل و منافقین پول داده‌اند که حالا ایجاد شفافیت مانع این ترورها شود! اتفاقآً ساماندهی این ترورها از جانب کشورهایی بود که بیشترین فشار را بر ایران برای پیوستن به FATF داشتند!

سرکار خانم سلحشوری، از قضا شما با این حرف‌های همسو با اپوزیسیون، آن هم از جایگاه نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی، بزرگترین کمک را به جریان تروریسم می‌کنید. چرا که این حرف‌ها و بستن ریش تروریست‌ها به ریش «حامیان ایرانی ترور» حاصلی جزء تضعیف نهادهایی که برای مقابله با تروریسم از جان و مال و خانواده خود گذشتند نخواهد داشت. لذا اگر واقعاً کمر بسته‌اید برای مقابله با تروریسم هر چه زودتر استعفا بدهید و بروید!

واقعاً جای بسی تأسف است، نماینده‌ی مجلس قدرت ادراک چنین مسئله مهمی را نداشته باشد و حرفی را به زبان بیاورد که خواسته یا ناخواسته پازل دشمن را تکمیل می‌کند و به امنیت ملی ضربه می‌زند! اگر منطقتان برای رای دادن به لایحه FATF هم این بود که وای به حال مجلس، خودتان را خوب شناخته‌اید که فرمودید برای دور بعد کاندید نمی‌‎شوم!

 

انتهای پیام/

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها