کد خبر: ۱۱۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بدون اینکه قرادادش با فدراسیون را تمدید کند به پرتغال باز می‌گردد.

به گزارش آوای نشاط،  تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته در نخستین بازی تدارکاتی خود در مسیر آماده سازی برای جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات توانست در ورزشگاه بنیادکار تاشکند ازبکستان را با تک گل مهدی ترابی شکست دهد. ملی پوشان فوتبال کشورمان پس از برگزاری این دیدار ساعت ۸ صبح امروز (چهارشنبه) به ایران بازگشتند کهکارلوس کی روش هم در این سفر همراه تیم ملی به ایران آمد.

مرحله بعدی اردوی تیم ملی از ۱۳ مهر آغاز می‌شود. کی روش که تاکنون قراردادی با فدراسیون فوتبال ایران امضا نکرده است قصد دارد هفته آینده به پرتغال سفر کند. باید دید در روز‌های باقی مانده تا بازگشت کی روش به پرتغال آیا فدراسیون فوتبال ایران می‌تواند با ارائه تضمین‌های لازم برای اجرای برنامه‌های او، رضایت سرمربی تیم ملی را برای امضا قرارداد جلب کند یا اینکه با بازگشت کی روش به کشورش بار دیگر ماجرا‌های مربوط به قطعی شدن قرارداد این مربی آغاز می‌شود.

دومین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران برای جام ملت‌های آسیا از ۱۳ تا ۲۵ مهر برگزار می‌شود که در صورت اجرای برنامه از پیش تعیین شده یوز‌ها باید در این اردو ۲ بازی دوستانه انجام دهند. به همین دلیل فدراسیون فوتبال مشغول رایزنی با کشور‌های مختلف برای قطعی کردن حریف ایران در این ۲ بازی است.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها