ساعات روزه‌داری در شهرهای مختلف جهان
در حالی که مدت زمان یک‌ماهه روزه‌داری برای تمام مسلمانان یکسان است، اما تعداد ساعات روزانه روزه‌داری برای هر کشور و منطقه‌ای متفاوت می‌شود. بر اساس گزارش «Islamic Finder» کسانی که در مناطق شمالی‌تر کره زمین زندگی می‌کنند، میزان بیشتری در طول روز را به روزه‌داری می‌پردازند و کسانی که در مناطق نزدیک به خط استوا یا در نیمکره جنوبی زندگی می‌کنند، ساعات کمتری را روزه‌دار خواهند بود.
استرالیایی ها گربه ها را می کشند
بر اساس برخی برآوردها گربه های خیابانی سالانه ۳۷۷ میلیون پرنده و ۶۴۹ خزنده را از بین می برند و همین مساله استرالیا را بر آن داشته که برای حفاظت از گونه های بومی این کشور به فکر کشتار دسته جمعی گربه های خیابانی بیفتد. این گونه تفاوتی با حیوانات خانگی ندارند و حتی برخی از آنها گربه های خانگی رها شده هستند که برای زنده ماندن به شکار موجودات دیگر روی آورده اند.
غیرفعال شدن افزونه‌های فایرفاکس
مشکل بر سر سرتیفیکیت/ گواهی اعتبار موزیلا باعث شده است تا افزونه‌های مرورگر فایرفاکس غیرفعال شوند.
فیلم/ سقوط وحشتناک جرثقیل در هند
ویدئویی منتشر شده از سقوط جرثقیل در شهر بوبانسوار هند را می بینید.
جاسوسی از نحوه انگشت کشیدن روی گوشی
متخصصان فناوری می‌گویند انگشت کشیدن کاربران بر روی گوشی به دلایل مختلف، رازهای فراوانی را در مورد عادات کاربری و حتی شخصیت افراد برای مدیران شبکه‌های اجتماعی آشکار می‌سازد.
طرح مخفی کردن لایک های اینستاگرام از پایان هفته شروع می شود
پایان شاخ های مجازی نزدیک است؟
طی هفته های گذشته در خبرها خواندیم که قرار است اینستاگرام گزینه ای را مورد آزمون قرار دهد که به واسطه آن تعداد لایک های هر پست پنهان می شود.به نظر می رسد مدیران اینستاگرام نخستین مقصد این اقدام را انتخاب کرده اند و قرار است کانادایی ها میزبان ایده جدید مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک(شرکت مادر اینستاگرام) باشند.
هلندی ها به هواوی اعتماد کردند
به نظر می رسد پیشرفت هواوی در بازار اروپا پس از تلاش های ایالات متحده برای محدود سازی استفاده از تجهیزات 5G این کمپانی توسط اپراتورها عالی است.چرا که هلندی ها هم به هواوی اعتماد کردند .
سیگارهای الکترونیکی به قارچ و باکتری آلوده‌اند
تحقیقات جدید پژوهشگران دانشگاه هاروارد نشان داد که سیگارهای الکترونیکی عرضه شده در آمریکا به قارچ و باکتری‌های عامل مشکلات تنفسی، آلوده‌اند.
ریشه کن شدن صدها درخت کرمان با وزش شدید باد
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رفسنجان اظهار کرد: وزش باد شدید طی دو روز گذشته سبب شد صدها اصله درخت در رفسنجان یا ریشه کن شده یا دچار شکستگی شاخ و برگ شوند.
تعداد لایک‌های اینستاگرام مخفی می‌شود؟
گزارش‌های جدیدی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد اینستاگرام قصد دارد تعداد لایک‌های پست‌های به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران را مخفی کند.
نقض امنیت میلیون ها حساب کاربری اینستاگرام / اطلاعات کاربران  سال ها بدون رمزگذاری در اختیار کارمندان بود
فیس بوک در یک پست وبلاگی اعلام کرد که امنیت حساب های کاربری میلیون ها کاربر اینستاگرام به خطر افتاده است، این اتفاق پیش از ای نیز برای میلیون ها کاربر فیس بوک رخ داده بود.
عادات روزانه‌ای که سبب کوتاهی عمر می‌شود
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: نقش عوامل بیرونی مؤثر بر بیماری‌ها مانند عوامل تغذیه‌ای در بسیاری از مواقع کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد یا این که بیشتر جنبه رفع تکلیف و نمایشی دارد.
بنیانگذار هواوی شایعه فروش تراشه 5G به اپل را تایید کرد
بنیانگذار هواوی در مصاحبه‌ی جدیدی اعلام کرد که این شرکت تمایل دارد تراشه‌ی 5G به اپل بفروشد.
تصاویر نوزادی که کارهای مردانه انجام می‌دهد
پدر یک نوزاد نارس به نام رایان با عکاسی از فرزند خود درحالی که کارهای مردانه انجام می‌دهد، تصاویری جالب و غیرمنتظره خلق کرده است.رایان نوزاد نارسی است که ۹ هفته زودتر از موعد پا به‌ جهان گذاشته و هنگام تولد کمتر از ۱.۳ کیلوگرم وزن داشته است. او ۶ هفته‌ی ابتدایی زندگی‌اش را در بخش مراقبت‌های ویژه‌ی نوزادان نارس (NICU) سپری کرده است.
تکنیک‌های آرام کردن تپش قلب
بسیاری از افراد گرفتار تپش قلب بالا می‌شوند، اما با برخی ترفندها می‌توان به آرامش قلب کمک کرد.
قبلی۲بعدی